Android Mobil Uygulamamız Yayınlandı. İndirmek için tıklayınız.

Eğitim Videoları

Akıllı Maçlar Ekranında bulunan yüzdeler tercih için maçın ortalamasını vermektedir.
Örneğin; Beşiktaş-Rizespor karşılaşması olsun. Beşiktaş ev sahibi, Rizespor deplasman takımı.
Beşiktaş'ın evindeki 10 maçın 9'u 1.5 Üst bitsin. %90 yapar
Rizespor'un deplasmandaki 10 maçın 8'i 1.5 Üst bitsin. %80 yapar.
Ortalaması alınarak Akıllı Maçlar Ekranında %85 olarak gözükür.

Akıllı Maçlar Ekranını filtreler ve sıralamalar ile istediğiniz gibi kişileştirebilirsiniz. 6 adet filtreyi istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. 
Filtreler : Ort. Gol - İY 0.5 Üst - KG Var - 0.5 1.5 2.5 3.5 4.5 Üst - Korner - Kart - Ofsayt
Bu 6 adet filtreyi istediğiniz gibi kişiselleştirip, analiz yapabilirsiniz. 
Örneğin; Sırala kısmından, İY 0.5 Üst'e göre sıralarsanız, bültendeki maçlarda en yüksek İY 0.5 Üst yüzdesine sahip takım en üstte çıkar. 

  • Bültendeki Yeşil-Kırmızı-Sarı Renkteki Puanlar(form) Nedir ?

Bültende bulunan puanlar takımların maç başına aldığı puanları ifade etmektedir. 
Bülten ekranında bu puanlar ev sahibini takımın evinde oynadığı maç başı puan, deplasman takımının deplasmanda oynadığı maç başı puan gözükür.
Örneğin; Beşiktaş 10 maçta 20 puan aldıysa, puan 2 yazar.
Eğer Maç Detaylarına girerseniz burada genel maç başı alınan puan gözükür. ( Ev-Deplasman ayrımı yapılmaz )

Akıllı Maçlar Ekranındaki Sırala ve Filtre ile aynı mantıkta çalışır. Ev sahibi veya deplasman ekiplerinin form puanına göre filtrelemeler yapabilirsiniz.
Örneğin; Ev Form 2+ filtresini uyguladığınızda Bülten ekranında sadece 2 ve üzeri form puanına sahip ev sahibi takımların maçları gözükür.
Bülten Ekranını başlama zamanına ve form puanlarına göre büyükten küçüğe veya küçükten büyüğe sıralayabilirsiniz.

  • Listeler Nedir ?

Listeler günlük olarak güncellenir. Ve size günün bültenindeki en iyi takımları sunar. Örneğin; 1.5 Üst Listesine giderseniz o günün bültenindeki en iyi 1.5 Üst takımını görebilirsiniz. Bizler oraya bu takımın yani 'Asıl Takımın' rakibini de koyarak sizlere kolay analiz imkanı sunuyoruz. Bu sayede yüzlerce,binlerce maçlık bir bülteni tek tek taramanıza ve analiz yapmanıza gerek kalmadan tek tıkla saniyeler içerisinde bütün bülteni analiz etmiş olursunuz.

  • Listelerde Bulunan Asıl Takım Nedir ?

Asıl Takım, listelerde yazan istatistiklerin sahibi takımdır. Bütün listeler takım bazında oluşur. Dediğimiz gibi, ProAnaliz olarak sizlere her türlü analiz imkanını ve bakış açısını sunmaya gayret ediyoruz. Örneğin; Akıllı Maçlar Ekranında ev ve deplasmana göre maçın ortalama yüzdesini görebilirken, Listelerde takımların genel yüzdelerini görebilirsiniz. Aynı şekilde takım detaylarına gittiğinizde takımların Ev-Deplasman-Genel olarak yüzdelerini görebilirsiniz. 

  • Listelerde Bazı Maçlar Kırmızı , Bazı Maçlar Siyah Yazılmış. Neden ?

Yukarda dediğimiz gibi listeler maç değil takım bazında oluşur. %Yüzde veren bütün listelerde, takımlarda minimum %75 başarı aranır. 3.5 ve 4.5 Üst Listelerinde iste %50 başarı aranır. Eğer listelere göre bu başarı oranlarını geçen takımlar birbiriyle karşılaşırsa o maç listede kırmızı ve 2 kez yazılır. 
Listeler ile detaylı eğitimleri ve açıklamaları, her listenin altında ve üstünde bulunan bölümlerde mevcut.

  • ProTahmin Menüsündeki Tahminler Neye Göre Oluşuyor ?

ProTahmin bölümümüzde bulunan tahminler şu anda manuel analiz yaparak çıkartıyoruz. Sizlere her fırsatta gerek Telegram Grubumuzda , gerek sosyal medya hesaplarımızda sitemizle ilgili bilgiler vermeye çalıştık. ProTahmin bölümünde, sitemizde bulunan birçok analiz tekniğini kullanarak analizler yapıp sizlere sunmaya ve anlatmaya karar verdik. Sizler için çıkan örnek tahminler yer alacak. Bizler inanıyoruz ki, bir bahisçi için en doğru ve en iyi yol kendi hisleri,şansı ve analizidir. O yüzden ProAnaliz var.