Android Mobil Uygulamamız Yayınlandı. İndirmek için tıklayınız.

Korner Barem Listesi

Listeler Nedir ?

Listeler size bültenin ‘enlerini’ sunar. Günlük olarak güncellenir. Listeler sayesinde bülteni tek tek taramanıza,analiz etmenize gerek kalmadan size aradığınız her türlü bahis ve istatistiğin enlerini sunar.

Bu liste size günün bültenindeki baremlere göre en iyi Korner takımlarını sunmaktadır.

Bu listeler maç değil, takım bazında oluşur. Takımların listenin türüne göre (Kovalama,1.5Üst,KG Var vb.) minimum %75 başarı aranır. Bu listede gördüğünüz bütün 'Asıl Takımların' maçlarında 6.5+ Üstü korner çıkma yüzdesi minimum %75'tir. 
( Seçtiğiniz bareme göredir. Kutucuklardan 6.5+'tan 12.5+'ya kadar baremleri seçebilirsiniz. Minimum %75 başarıya sahip olan takımlar gözükür. )

Listede takım detaylarına ve maç detaylarına girerek her iki takımın genel olarak veya ev/deplasman ayrımı yaparak performanslarını görebilirsiniz.

NOT : Aşağıdaki Tarih kısmından istediğiniz tarihe gidip geçmişte, +200 günde bu listede yer alan binlerce maçı görebilirsiniz. İsterseniz birkaç gün sonrasına gidip, önümüzdeki günlerin bültenini analiz edebilirsiniz. ProAnaliz olarak şeffaflık ilkesini çok önemsiyoruz. Tek tek kontrol edebilirsiniz. Biz boşuna %80 %95 başarı demiyoruz!

ProAnaliz bu denli başarılı ve detaylı Korner Listeleri veren, Türkiye'deki İlk ve Tek oluşumdur. 

Liste Açıklamaları

  • Lig : Maçın Ligi
  • Saat : Maçın Saati ve Tarihi
  • Ev Sahibi : Ev Sahibi Takım
  • Deplasman : Deplasman Takım
  • % Yüzde : Asıl Takımın Maçlarında, Baremin % Kaç Kez Geçildiğini Gösterir.
  • Asıl Takım : % Yüzde Kısmındaki İstatistiklerin Sahibi Takım

Asıl Takım, listede yazan istatistiklerin sahibidir. Eğer maç 'Kırmızı Renkle' yazıldıysa, iki takım da asıl takım olarak listede yer alıyor demektir. Yani iki takımın da maçlarında bareme göre başarısı %75 ve üstüdür.

Örneğin; listede 'Asıl Takım' olarak Beşiktaş yer alsın. Ligde oynadığı 10 maçın 9'un da 6.5+ Üstü korner çıksın. Yüzde kısmında %90 yazacak. Bu şu demek; Beşiktaş'ın ligde oynadığı 10 maçın 9'unda 6.5+ Üstü korner çıkmış. 10 Maçın 9'unda 6.5+ Üstü korner atmış değil çıkmış demektir.

6.5 Baremini örnek olarak verdik. Kutucuklardan 6.5-12.5 olarak baremleri seçebilir ona göre sonuçları listeleyebilirsiniz.

Eğer, Ev-Deplasman kısmında iki takımın ismi de kırmızı ile yazılıysa bu her iki takım da listede yer alıyor demektir.
Örnek : Yukarıdaki örnekteki gibi Beşiktaş 'Asıl Takım' olarak listede yer alsın. Rakibi Rizespor'un da 10 maçının 8'inde 6.5+ Korner çıksın. %80 yüzde demektir bu. Yani; Rizespor'un ligde oynadığı 10 maçın 8'inde 6.5+ Üstü korner çıkmış. Bu durumda karşılaşan iki ekibin de maçlarında %75 ve üzeri +6.5 Korner çıktığı için iki takım da listede olacak ve isimleri 'Kırmızı Renkle' yazılacaktır.

  • Eğer maçlar 'Kırmızı Renkle Yazılı' değilse Asıl Takım’ın rakibini de mutlaka analiz ediniz. Asıl Takım istatistiği sayesinde listeye girmiş olabilir. Ancak karşılaştığı rakip tam tersi istatistiklere sahip olabilir.
  • Hava,zemin durumuna, sakatlık,cezalılara, özel motivasyonlara, derbilere, teknik direktör değişimlerine, son haftadaki şampiyonluk,küme düşme gibi yarışlara dikkat ediniz.

Kutucukların Açıklamaları 

6.5+'tan 12.5+'a kadar 4 korner baremi mevcuttur. Örneğin; 11,5+ Baremine tıkladığınızda, 11.5+'a göre yüzdeleri göreceksiniz.