Android Mobil Uygulamamız Yayınlandı. İndirmek için tıklayınız.

Korner Listesi

Listeler Nedir ?

Listeler size bültenin ‘enlerini’ sunar. Günlük olarak güncellenir. Listeler sayesinde bülteni tek tek taramanıza,analiz etmenize gerek kalmadan size aradığınız her türlü bahis ve istatistiğin enlerini sunar.

Bu liste size günün bültenindeki en iyi Korner takımlarını sunmaktadır.

Korner tercihlerinizde kullanabilirsiniz.

Bu listeler maç değil, takım bazında oluşur. Takımların maçlarında çıkan 'Korner Ortalamasına' göre oluşur. 

Listede takım detaylarına ve maç detaylarına girerek her iki takımın genel olarak veya ev/deplasman ayrımı yaparak performanslarını görebilirsiniz.

ProAnaliz bu denli başarılı ve detaylı Korner Listeleri veren, Türkiye'deki İlk ve Tek oluşumdur. 

 

Liste Açıklamaları

 • Lig : Maçın Ligi
 • Saat : Maçın Saati ve Tarihi
 • Ev Sahibi : Ev Sahibi Takım
 • Deplasman : Deplasman Takım
 • Korner Ortalaması : Asıl Takım’ın Maçlarında Çıkan Korner Ortalaması ( Gördüğü + Yediği )
 • En ÇOK Kullandığı : Asıl Takımın Bir Maçta Kullandığı En Fazla Korner Sayısı
 • Asıl Takım : Korner Ortalaması ve En Çok Kullandığı İstatistiklere Sahip Olan Takım
   

Asıl Takım, listede yazan istatistiklerin sahibidir. Eğer maç 'Kırmızı Renkle' yazıldıysa, iki takım da asıl takım olarak listede yer alıyor demektir. Yani iki takımın da maçlarında korner ortalaması 10 ve üzeridir.

Örneğin; listede 'Asıl Takım' olarak Beşiktaş yer alsın. Korner Ortalaması 11,25 , En Çok Kullandığı ise 12 olsun. Bu şu demek; Beşiktaş'ın maçlarında ortalama 11,25 korner oluyor. Bir maçta en fazla KULLANDIĞI korner sayısı ise 12. 
Korner Ortalaması; Asıl Takımın maçlarında kullanılan korner sayısıdır. Hem attığı korner hem yediği kornerdir.
En Çok Kullandığı kısmı ise Asıl Takımın bir maçta en fazla kullandığı korner sayısıdır.


Eğer, Ev-Deplasman kısmında iki takımın ismi de kırmızı ile yazılıysa bu her iki takım da listede yer alıyor demektir.
Örnek : Yukarıdaki örnekteki gibi Beşiktaş 'Asıl Takım' olarak listede yer alsın. Rakibi Rizespor'un da Korner Ortalaması 10,5 , En Çok Kullandığı ise 14 olsun. Yani; Rizespor'un maçlarında ortalama 10,5 korner çıkıyor. Bir maçta kullandığı en fazla korner sayısı ise 14. Bu durumda karşılaşan iki ekipte 10'dan fazla korner ortalamasına sahip olduğu için, iki ekipte listede yer alacak ve isimleri 'Kırmızı Renkle' yazılacak.

Örnek üstünden devam edersek, 'Asıl Takım' olan Beşiktaş'ın rakibinin maçlarında korner ortalaması 8-9 ise yani 10 ve altındaysa, rakibi listede yer almayacaktır.

 • Eğer maçlar 'Kırmızı Renkle Yazılı' değilse Asıl Takım’ın rakibini de mutlaka analiz ediniz. Asıl Takım istatistiği sayesinde listeye girmiş olabilir. Ancak karşılaştığı rakip tam tersi istatistiklere sahip olabilir.
 • Hava,zemin durumuna, sakatlık,cezalılara, özel motivasyonlara, derbilere, teknik direktör değişimlerine, son haftadaki şampiyonluk,küme düşme gibi yarışlara dikkat ediniz.

Kutucukların Açıklamaları 

9.5+'tan 12.5+'a kadar 4 korner baremi mevcuttur. Örneğin; 11,5+ Baremine tıkladığınızda 'Korner Ortalaması' 11,5+ olan takımları göreceksiniz.